Sesje Świąteczne Niemowląt. Ostatnie terminy na ten rok.

sesje swiateczne niemowlat

Zapraszam Was serdecznie na mini sesje świąteczne. Możliwość dojazdu do Was na sesję świąteczną lifestyle.

Sesje świąteczne oraz roczkowe. Mogę Wam również zaproponować dziecięce sesje z torcikiem, tzw. Smash Cake. Masę radości daje zarówno rodzicom jak i dziecku. Do takiej sesji dostajecie ode mnie wskazówki jak się przygotować, żeby dziecko mogło czerpać jak najwięcej endorfinek ze wspólnie spędzonego z nami czasu.

Fotografia z okazji Roczku to świetny pomysł na prezent.

Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Płatność gotówką przy odbiorze lub wcześniejszy przelew. Następnie przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień. Podsumowując sesja zdjęciowa w prezencie z okazji urodzin. To wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny.

Nowości na naszym fanpagu. Wejdź i sprawdź.

Voucher jest ważny 4 miesiące. Taka piękna niespodzianka nie wymaga specjalnej okazji. Jednak najczęściej kupowana jest przez rodziców chrzestnych z okazji Chrztu i Roczku. Jest doskonałym prezentem dla dziecka i rodziców. Następnie obdarowane osoby kontaktują się ze mną podając dane z zaproszenia: dla kogo jest zaproszenie i jego datę ważności. Uzgadniamy termin sesji. Sesje prezentowe wykonuję od poniedziałku do piątku. Podsumowując sesja zdjęciowa w prezencie z okazji roczku to piękna pamiątka.

Zobacz wcześniejszy post ze studio

Mr. Jhon